Náš tím

Naša spoločnosť 1.účtovníčka, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2011, no jej zakladateľky sú účtovníčky už viac ako desaťročie.

Profesionálne sa venujeme spracovaniu jednoduchého a podvojného účtovníctva, personalistike a správe miezd. Spracujeme pre Vás tiež daňové priznania, ročnú závierku a uzávierku. Na mieru pre Vás pripravíme aj ďalšie účtovné služby, či poradíme v prípade akýchkoľvek ekonomických otázok alebo otázok v oblasti personalistiky. Úzko spolupracujeme aj s daňovými poradcami v rámci daňovej optimalizácie a tiež vieme zabezpečiť široké spektrum právnych služieb a poradenstva.

Prioritou je pre nás Vaša spokojnosť, preto pristupujeme ku každému klientovi individuálne. Samozrejmosťou je sledovanie všetkých zmien v oblasti daňových a sociálnych zákonov. Dôležitým aspektom úspešného podniku je správne a efektívne vedenie účtovníctva. Nechajte to na nás a my Vám poskytneme odborný prístup, komplexné služby a kvalitnú prácu. Za vykonávané služby ručíme klientom za vzniknutú škodu až do výšky 50 tisíc EUR krytú komerčným profesijným poistením.

O Vašu spokojnosť sa starajú:

Ing. Magdaléna Repáňová a Ing. Jana Haburajová a kolektív 1.účtovníčky.

Poistný certifikát

Certifikáty